صادیران

چرا باید در صادیران حضور داشته باشیم؟

بانک های اطلاعاتی بسیاری برای گردآوری تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایجاد شده است. برخی توسط نهادهای دولتی، و بعضی دیگر توسط بخش خصوصی. صادیران فقط یک بانک اطلاعاتی نیست. مجموعه ای از بهترین سرویس های تسهیل گر صادرات در این مجموعه گردآوری شده اند. بهترین مشاوران حقوقی، بهترین شرکت های حمل و نقل، معتبر ترین شرکت های بیمه، حرفه ای ترین ترخیص کاران و بازرسان، بزرگترین شبکه نقل و انتقال پولی، و هر سرویس دیگری که برای موفقیت در صادرات مورد نیاز باشد.

اطلاعات شما همیشه خواهد بود.

اطلاعات ثبت شده در پورتال صادیران، فقط در دسترس کارشناسان ما بوده و هرگز در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت. ما متعهد می شویم که از این داده ها برای هر نوع بهره برداری غیر از توافق انجام شده بین ما و شما، استفاده نخواهیم کرد. بانک اطلاعاتی ما با قوی ترین روش های رمزنگاری، محافظت می شوند تا داده های ارزشمند شما در برابر دسترسی های غیرمجاز نیز ایمن باشد.

ثبت نام در صادیران است.

ثبت نام در سایت صادیران رایگان است و برای همیشه رایگان خواهد ماند. با این حال در صورتی که ما موفق به فروش کالای شما به یک مشتری بشویم، حداکثر تا 3% از مبلغ فروش را به عنوان حق العمل از شما دریافت خواهیم کرد.

راهنمای ثبت نام

پیشنهاد می شود فرآیند ثبت نام توسط مدیر فروش یا مدیرعامل و با همراهی مسئول فن­آوری اطلاعات سازمان به انجام برسد. ملاک اطلاع رسانی ما به مشتریانمان، بر اساس همین اطلاعات است، لذا می بایست همیشه این داده ها، علی الخصوص قیمت محصولاتتان را به روز نگه دارید.

1- ثبت نام اولیه

برای شروع ثبت نام، در صفحه اول پورتال صادیران روی ثبت نام سریع کلیک کنید. سپس با وارد کردن مشخصات اولیه، مرحله اول را تکمیل کنید. مقررات استفاده از امکانات پورتال را حتما مطالعه نموده و گزینه موافق بودن را تیک بزنید. بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید تا یک کد اعتبارسنجی 6 رقمی به شماره همراه شما ارسال گردد. برای تکمیل فرآیند ثبت نام، باید این کد را در ادامه وارد نمایید.

2- تعریف یک صنعت

بسیار خوب. گام اول تکمیل شد. حال می بایست اطلاعات سازمان خود را تکمیل نمایید. برای این کار ابتدا باید روی دکمه ایجاد صنعت کلیک کنید. نام صنعت، شماره پروانه تاسیس و تاریخ تاسیس خود را وارد کنید و روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

3- تکمیل اطلاعات صنعت

بسیار عالی! صنعت شما ثبت شد. در بالای صفحه، سه اخطار مشاهده می کنید که نشان می دهند پروانه بهره برداری، راه های ارتباطی و مکان صنعت شما هنوز ثبت نشده است. باید اطلاعات خود را تکمیل کنید. ابتدا پروانه بهره برداری صنعت خود را ثبت کنید. سپس در بخش راه های ارتباطی، اطلاعات تماس با صنعت خود را وارد نمایید. اطلاعاتی که در این بخش وارد می نمایید بسیار حیاتی است. هرچه تعداد راه های ارتباطی ما با شما بیشتر باشد، تماس با شما برای طی فرآیندهای فروش راحت تر می شود. پس حتما چند راه ارتباطی ایجاد کنید. اطلاعات تماس دفتر فروش، مدیرعامل، مدیر کارخانه و... را حتما ثبت کنید. حال برای تکمیل اطلاعات صنعت، باید آدرس های پستی خود را هم ثبت کنید. آدرس هایی مانند آدرس کارخانه، دفتر مرکزی، دفتر یا نمایندگی های فروش و... را ثبت کنید تا دسترسی حضوری نیز به شما مقدور گردد.

4- ثبت محصولات

تا اینجا اطلاعات کلی صنعت شما ثبت شده است. حال باید محصولات خود را ثبت کنید. در منوی سمت راست صفحه، روی گزینه محصولات و سپس روی دکمه افزودن محصول کلیک کنید. این بخش را برای تک تک محصولات خود تکمیل و ثبت کنید. در هنگام وارد کردن قیمت محصول، بسیار دقت کنید زیرا این قیمت ملاک عمل ما برای بازاریابی و فروش محصولات شما خواهد بود.

در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام ثبت نام، با پست الکترونیک info@saadiran.com در ارتباط باشید.